Karta Podarunkowa CH Korona - Idealny prezent na Mikołajki i Święta!

Jedna karta, nieograniczone możliwości! Kupisz ją łatwo i szybko w giftomacie przy Wejściu Piastowskim w CH Korona lub online na naszej stronie WWW w zakładce „Karta Podarunkowa”. Doładuj ją dowolną kwotą w przedziale od 50 zł do 1000 zł.

Twórz świąteczne wspomnienia z Kartą Podarunkową CH Korona! Daj swoim bliskim, pracownikom czy klientom prezent, który sami sobie wymarzą. Karta jest akceptowana w ponad 60 sklepach i punktach usługowych w Centrum Handlowym Korona - każdy znajdzie coś dla siebie.

Dlaczego Karta Podarunkowa CH Korona to idealny świąteczny upominek? To uniwersalny prezent, który zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów i usług: od zakupów w galerii i hipermarkecie Auchan, przez seanse w kinie Cinema City, po chwile relaksu w kawiarniach i klubie fitness. To prezent, który pozwala każdemu poczuć świąteczną radość!

Podaruj swoim najbliższym więcej niż tylko upominek – daj im doświadczenie pełne radości i swobody wyboru. Karta Podarunkowa CH Korona – bo najlepsze prezenty to te, które sami sobie wybieramy!