Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

 

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że karty podarunkowe, których ważność wygasła w trakcie ograniczonego działania Centrum Korona, zostaną bezpłatnie przedłużone o dwa tygodnie po ponownym przywróceniu normalnego działania Centrum. 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.flex-e-card.pl 

 

Co to jest Karta Podarunkowa Centrum Korona?

Karta Podarunkowa Centrum Korona to przedpłacona, elektroniczna karta płatnicza honorowana we wszystkich naszych sklepach. Możesz podarować ją w prezencie, a osoba obdarowana wyda pieniądze na co tylko będzie chciała!

Jak stać się posiadaczem karty?

Wystarczy, że przyjdziesz do Punktu Informacyjnego naprzeciwko Wejścia Piastowskiego. Wydanie Karty trwa chwilę i jest bezpłatne. Karta jest aktywna do 30 minut po jej wydaniu, więc możesz podarować ją w prezencie nawet tego samego dnia.

Jak zasilić kartę?

Obsługa Punktu Informacyjnego zasili Kartę na wybraną przez Ciebie kwotę a płatności możesz dokonać gotówką lub swoja kartą płatniczą. Transakcja zasilenia Karty odbywa się bez prowizji, ani dodatkowych opłat.

Informacje praktyczne

Kartę możesz zasilić dowolną kwotą od 30 do 4000 złotych. Karta ważna jest 12 miesięcy od dnia jej zasilenia lub do momentu wyczerpania środków. Kartą Podarunkową Centrum Korona wygodnie zapłacisz za zakupy, jak każdą inną kartą płatniczą. Kartą można płacić w transakcjach łączonych, zatem można połączyć środki na Karcie z gotówką, by zapłacić za zakupy o wartości większej niż aktualne środki na Karcie. Stan środków na Karcie można sprawdzić w Punkcie Informacyjnym Centrum, na www.centrum-korona.pl lub pod numerami telefonu 224906923 oraz 713501300.


 

Stan konta Regulamin