ZRÓB ZAKUPY I WYRYSUJ SOBIE NAGRODY!

Wakacyjne rozdanie to aż 3 tygodnie wspaniałej zabawy z możliwością wygrania ekstra nagród w Centrum Korona! Każde zakupy to okazja na zdobycie świetnych prezentów, które dla Was przygotowaliśmy.

Wchodzimy w lato z rozmachem, szykując dla Was setki niespodzianek. Znajdą się wśród nich walizki  doskonałe na wakacyjną wyprawę, kosmetyki idealnie sprawdzające się w gorące dni oraz wiele innych!

Przybywaj, rysuj, wygrywaj! Aby wziąć udział w zabawie wystarczy, że zrobisz zakupy za jedyne 100 zł w jednym ze sklepów Centrum Korona i zarejestrujesz paragon w punkcie obsługi akcji. Potem możesz śmiało przystąpić do wyrysowania sobie nagrody na interaktywnym monitorze. Mnóstwo śmiechu i chwila oddechu przy testowaniu swoich artystycznych umiejętności gwarantowane – bo rysować może każdy i wszędzie! Najlepiej oczywiście tam, gdzie można dostać za to prezent.

Graj o voucher o wartości 10 000 zł na wakacje! Klienci, którzy zarejestrują najwięcej paragonów w każdą sobotę czerwca, będą mieli szansę wygrać voucher na wycieczkę w jednym z biur podróży. Taka szansa przed wakacjami to niezła gratka dla miłośników wypraw do dalekich krain. Rób zakupy, rejestruj paragony i zwiększaj swoje szanse na wakacyjny bonus!

Prawie 1000 nagród do wygrania! Czyli kilkadziesiąt dziennie do zgarnięcia dla wszystkich śmiałków, którzy okażą się paragonem i odważnie wezmą rysik w dłoń. Wakacyjna atmosfera, luz i zabawa, a do tego mnóstwo prezentów!

Spiesz się, bo czas szybko upłynie, a nagrody tylko czekają, żeby je wygrać. Rób zakupy i ruszaj po niespodzianki do Centrum Korona!