Uratuj dzikuski razem z CH Korona!

Ruszamy z trzecim działaniem w ramach #MisjaKoroniasty, której celem jest wsparcie ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt we Wrocławiu. Do zbiórki prowadzonej na rzecz Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ może dołączyć każdy – wystarczy  polubić nasz post na Facebooku który pojawił się 27 lutego.

Wsparcie Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ to druga inicjatywa w ramach cyklu "12 prac Koroniastego" na rzecz środowiska i lokalnej społeczności. Lemur koroniasty, będący symbolem tegorocznych inicjatyw Korony, podkreśla zaangażowanie centrum w realizację odpowiedzialnych i wartościowych projektów.

 

Jak można włączyć się w zbiórkę? To proste jak kliknięcie myszką. Za każde polubienie tego postu dotyczącym akcji, CH Korona przekaże 1 złotówkę na wsparcie ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt, prowadzonego przez Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ. Pamiętaj, Twój like ma ogromną moc. Wspierając tę akcję, nie tylko pomagasz dzikim zwierzętom, ale również przyczyniasz się do budowania świadomości ekologicznej wśród mieszkańców Wrocławia. To doskonała okazja, by pokazać, że wspólne działania mogą przynieść realną zmianę i poprawić jakość życia dzikich zwierząt w naszym mieście.

Zbiórka potrwa przez tydzień lub do momentu uzyskania 2000 reakcji pod postem CH Korona. Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji i rozpowszechniania informacji o niej, aby maksymalnie zwiększyć jej zasięg i efektywność.