🎄🎈 Grudzień w Koronie: Przeżyj magię Świąt! 🎉🎊

📅 9-22 grudnia (godz. 11:00-19:00) 🕚

Grudzień pełen magii w CH Korona! Odkryj z nami świat Fabryki Prezentów Św. Mikołaja!

🎅🏻 9 grudnia – Świąteczny Czas: Mikołajkowe Spotkanie 🌟🎉

Zacznij grudzień z uśmiechem! Spotkanie ze Św. Mikołajem, mikołajkowe upominki i niezapomniane zdjęcia. Pierwsze 300 dzieci, które pojawi się na spotkaniu z Mikołajem - otrzyma świątecznie podarunki m.in. puzzelki czy zestawy kreatywne. Każde dziecko, które zapozuje do zdjęcia z Mikołajem i zatrzyma te chwile na dłużej, dzięki voucherowi na wydruk 2 zdjęć w Fotojoker Cewe w Koronie.

Mikołaj czeka na dzieciaki od 11.00 do 19.00

🎨 10-15 grudnia – Elfie Atelier: Twórcza Pracownia Prezentów 🖌️✂️

Doświadcz magii tworzenia z elfami! W te dni tworzymy z elfami niezwykłe prezenty dla bliskich, np. świąteczny wianek czy ozdobną szkatułkę. Każde dziecko, które wykona prezent DIY będzie mogło położyć go na taśmie Fabryki św. Mikołaja i zobaczyć, jak w magiczny sposób prezent wyjeżdża z Fabryki zapakowany. Tak własnoręcznie stworzony prezent dzieci będą mogły położyć pod choinkę i patrzeć na radość mamy, taty, dziadków czy każdej innej bliskiej osobie!

Warsztaty prowadzone są przez Elfów-Artystów, które studiują na wrocławskiej ASP.

🎁 16.12-17.12 – Fabryka Prezentów na pełnych obrotach! ⚙️

Załóż czapkę inżyniera zabawy! Zrób zakupy za min. 200 zł, a Twoje dziecko uruchomi naszą niezwykłą Fabrykę Prezentów. Wybierze 1 z 3 prezentów, zdecyduje o kolorze opakowania, a za pomocą dźwigni, korbek i przycisków przekona się, jak Fabryka św. Mikołaja spełnia dziecięce marzenia!

W akcji można rejestrować paragony o wartości min 200 zł na 2 paragonach (max. 100 zł z Auchan). Godziny działania Fabryki: 11:00 – 19:00.

🎀 18-22 grudnia – Elfie Pakowanie Prezentów i granie! 🎲

Kup świąteczny prezent za min. 50 złotych, a my go pięknie zapakujemy! W tym czasie Twoje dziecko może zagrać z Elfem Psotnikiem w planszówki czy karty lub poukładać klocki. Zabawa i uśmiech gwarantowane!

Akcja pakowania prezentów w godz: 11:00 – 19:00

Przyjdź do Centrum Handlowego Korona i przeżyj magiczne chwile pełne świątecznej radości i zabawy! 🎄🎁🎅🏻