Spotkaj Psi Patrol w Koronie!

Godzina 11-19

W sobotę do CH Korona zawitają bohaterowie „Psiego Patrolu”. Ulubione postaci z bajki – Chase i Marshall – zaproszą dzieci do wspólnej zabawy pełnej wyzwań i niespodzianek. Od godziny 11.00 do 19.00. na dzieciaki czekać będą niezwykle ciekawe wyzwania oraz konkursy z nagrodami. Wizyta serialowych ulubieńców będzie nie tylko pełna figli, ale przemyci również porcję wiedzy na temat bezpieczeństwa.

Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji w wielu strefach:

  • Stanowisko Policyjne Chase’a, zabaw się w małego detektywa, zbierz odciski palców i obejrzyj je pod lupą!
  • Tańcz ze Skye! Naucz się kroków tanecznych razem ze Skye, Zumą i Rocky’m! Zaskocz rodzinę swoimi nowymi umiejętnościami!
  • EkoStrefa! Wyrób dobre eko-nawyki i naucz się poprawnie segregować śmieci. Przydatne informacje przekaże Ci Rocky.
  • Wszystkie kolory tęczy! Uwolnij wyobraźnię - rozwiązuj łamigłówki, rysuj i koloruj!
  • Strefa budowy – zbuduj mega wieżę z kloców razem z Rubble’m!
  • Na pomoc! Naucz się jak reagować w razie kłopotów. Poznaj najważniejsze numery ratunkowe i zostań bohaterem razem z Zumą!

 

Dodatkowo, wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w grach, zabawach i konkursach z nagrodami. Fanów „Psiego Patrolu” z pewnością ucieszy stanowisko Adventure Bay, na którym przetestują swoją wiedzę o bohaterach serialu. Z kolei Balonowe Zoo pozwoli dzieciom zdobyć lub stworzyć samodzielnie zwierzaka z balonów, którego potem zabiorą ze sobą do domu. Świetną pamiątką będą również niepowtarzalne zdjęcia z Marshall’em w jego wozie strażackim, a do wspólnych fotek z przyjemnością zapozuje także Chase.

Sobota z bohaterami „Psiego Patrolu” w Centrum Korona będzie doskonałą okazją do tego, by zabrać ze sobą na zakupy najmłodszych członków rodziny i zapewnić im mnóstwo świetnej zabawy oraz pięknych wspomnień.