4 grudnia 2021 - 19 grudnia 2021

Poczuj magię świąt!

Do świąt zostało jeszcze trochę czasu, ale u nas już w pełni czuć cudowną, bożonarodzeniową atmosferę! Jesteście ciekawi co dla Was w tym roku przygotowaliśmy? Odwiedźcie Centrum Korona i przekonajcie się sami!

Już w sobotę, 4 grudnia przy wejściu Piastowskim powita Was Święty Mikołaj! Wszystkie dzieci będą mogły z nim porozmawiać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w specjalnych instaspotach. Na terenie centrum pojawią się również piękne dekoracje świąteczne, w tym choinka marzeń, na której zawisną bombki z imionami podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych z Wrocławia.

Jesteście ciekawi, jak to jest być prawdziwym Mikołajem? Możecie to sprawdzić odwiedzając Centrum Korona w drugi weekend grudnia. W tych dniach wybierając bombkę z imieniem otrzymacie list dziecka do Świętego Mikołaja, a następnie będziecie mogli pomóc spełnić jego marzenia, kupując mu wymarzony prezent pod choinkę. Przed świętami Centrum Korona przekaże wszystkie upominki podopiecznym wspomnianych placówek.

W dniach 18-19 grudnia w Centrum Korona pojawi się jeszcze jedna choinka, ozdobiona pluszowymi maskotkami. Robiąc w tych dniach zakupy za minimum 150 zł, otrzymacie jedną z nich w prezencie. Podana kwota zakupów może być sumą maksymalnie 2 paragonów (w tym max. 1 paragon z hipermarketu Auchan na kwotę max. 50 zł).

Zapraszamy!