CELEBRUJ KOBIECOŚĆ RAZEM Z NAMI!

W powietrzu czuć już jesienny klimat, ale w Centrum Korona mamy dla Was pomysł na idealną rozgrzewkę przed zbliżającymi się chłodami! Zapraszamy na wydarzenie pod hasłem Kobiety Rakiety pełne kobiecych inspiracji, które pozwoli Wam nabrać świeżej energii i złapać oddech!

Spotkaj osobiście Annę Wendzikowską! Aktorka i dziennikarka, a prywatnie mama dwóch córeczek, zagości tego dnia w Centrum Korona. To niewątpliwie kobieta-rakieta, mistrzyni organizacji, łącząca zaangażowane macierzyństwo z karierą zawodową. Jak to robi? Dowiesz się już wkrótce!

Zdobądź piękny podarunek! Uwielbiasz dostawać upominki? Doskonale się składa, bo przygotowaliśmy dla Was stylową, kobiecą biżuterię, którą można zdobyć w zamian za zakupy. Wystarczy jedynie zarejestrować w punkcie obsługi akcji jeden lub maksymalnie 2 paragony na kwotę co najmniej 200 zł (w tym suma na paragonie z marketu Auchan nie może przekroczyć 50 zł). Biżuteryjny drobiazg podkreśli urodę każdej kobiety i doda Ci blasku!

Zastosuj metodę Mindfulness! Wszystkiego o treningu uważności dowiesz się dzięki niesamowitym wykładom specjalistów z wrocławskiego Centrum Harmonii. Jak być obecną tu i teraz, a na problemy spojrzeć z nowej perspektywy? Nauczą Cię tego profesjonaliści, dzięki którym wyjdziesz z prelekcji bogatsza o cenną wiedzę.

Skorzystaj z porad stylistki! Pojawi się u nas ekspertka od wizerunku – Karina Mrozicka, która pomoże Ci w znalezieniu swojego stylu. Jakie kolory i fasony najlepiej podkreślą Twój typ urody? Stylistka odpowie na to pytanie, przy okazji przypominając, że rozmiar nie ma znaczenia, a ubrania mogą pomóc zwiększyć pewność siebie i pokazać Twoją osobowość.

Stwórz makramy i odkryj w sobie rękodzielniczkę! Relaksujące i pozwalające na chwilę oddechu plecenie ze sznurków z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fankom rękodzieła. A przy okazji możesz zrobić coś pięknego, praktycznego i zdobyć nową pasję!

W tym wyjątkowym dniu na scenie w Centrum pojawią się również wspaniałe kobiety, które możecie kojarzyć z marcowej wystawy „Wrocław jest Kobietą”. Przypomną Ci o tym, że troska o swoje zdrowie jest niezwykle ważną częścią dbania o siebie. Nie zabraknie również konsultacji makijażowych i fryzjerskich, z których zdecydowanie warto skorzystać!

Przyjdź, znajdź chwilę dla siebie, pozwól sobie na przyjemności oraz celebrowanie kobiecości w Centrum Korona!