ZAKUPOWY ZAWRÓT GŁOWY!

Black Friday w Centrum Korona celebrujemy rozdając prezenty! Okazje i nagrody, jakich jeszcze nie było – to wszystko czeka na Ciebie w tym pełnym promocji dniu!

Zdobądź unikalną torbę zaprojektowaną przez lokalną artystę – Joannę Gniady – ilustratorkę, która tworzy dla międzynarodowych magazynów, wydawnictw i instytucji kulturalnych (rysowała m.in. dla Opery Narodowej w Paryżu, The Guardian i Elle Italia). Praktyczna i ekologiczna torba z naturalnych tworzyw z oryginalnym nadrukiem może być Twoja. Dzięki niej zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze, bo będzie jednocześnie cieszyła oko i sprzyjała planecie. Co zrobić, by ją zdobyć?

  • Zrób zakupy za co najmniej 150 zł na maksymalnie 2 paragonach (w tym nie więcej niż 50 zł na paragonie z Auchan).
  • Zarejestruj paragony w Punkcie Obsługi Akcji, gdzie znajdziesz także regulamin.
  • Odbierz swoją torbę i ciesz się nią!

Pula nagród jest ograniczona, zatem warto się pospieszyć.

Korzystaj z promocji z okazji Black Friday! Nasi najemcy przygotowali dla Ciebie setki okazji cenowych, które pozwolą Ci upolować wymarzone rzeczy w niższych cenach!  To idealny moment na zaopatrzenie się w świąteczne prezenty, by uniknąć grudniowego pośpiechu i kupowania upominków na ostatnią chwilę.

Pokaż, co udało Ci się upolować i wygraj kartę podarunkową o wartości 250 zł! Weź udział w fotokonkursie na naszej stronie na Facebooku i pod postem konkursowym pokaż, co fajnego udało Ci się dorwać w niższej cenie! Autor najciekawszego zdjęcia otrzyma kartę podarunkową o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepie Centrum.

Nie przegap największego zakupowego święta w roku i kupuj w szalenie niskich cenach w Centrum Korona!