WEJDŹ DO BAŃKI PEŁNEJ BALONÓW I ZŁAP NAGRODĘ!

8 – 9.09
15 – 16.09
ZATRZYMAJ KARTOBUS PEŁEN NAGRÓD I ZDOBĄDŹ JEDNĄ Z NICH!

Wypatruj na ulicach Psiego Pola i okolic różowego ogórka z prezentem na dachu… i pędź za nim! Kartobus Korony jest wypełniony balonami z nagrodami. Kiedy się zatrzyma, możesz podejść i wybrać balon, skrywający jedną z kart podarunkowych! Dokładną trasę Kartobusa znajdziesz na naszym fanpage’u na Facebooku.

16 – 30.09
WEJDŹ DO GIGA BAŃKI I WYGRAJ KARTĘ PODARUNKOWĄ KORONY!

Zrób zakupy i zaszalej w wieeeeeelkiej bańce pełnej kolorowych balonów z nagrodami! Do zdobycia karty podarunkowe do CH Korona o wartości nawet 500 zł, a co ważniejsze – wszyscy wygrywają! By wziąć udział w zabawie, wykonaj 3 proste kroki:

 

  • Zrób zakupy za min. 200 zł, na maksymalnie 2 paragonach (w tym max. 100 zł z hipermarketu).
  • Zarejestruj paragon w Punkcie Obsługi Akcji.
  • Wejdź do ogromnej bańki i złap balon z wybraną nagrodą!

 

Paragon za zakupy to Twój bilet do świata niesamowitych emocji i nagród, a każda wydana złotówka przybliża Cię do magicznych balonów! W tej zabawie każdy wygrywa, więc z pewnością nie wyjdziesz z bańki z pustymi rękoma.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny będzie w Punkcie Obsługi Akcji.

Zaglądaj do nas w soboty i poczuj prawdziwą magię! W trakcie trwania wydarzenia w każdą sobotę czeka na Ciebie niezwykły pokaz magiczny. Iluzjonista przeniesie Cię do fascynującego świata, w którym wszystko jest możliwe!

Nie przegap okazji, by zanurzyć się w świecie pełnym balonów, magii i nagród! Przyjdź, złap balona i wygrywaj w Centrum Korona!