Asia Mama ląduje w CH Korona!

Aromatyczny Pad Thai prosto z woka, rozgrzewająca zupa Pho, egzotyczne Tom Yum i Tom Kha Gai, a do tego bufet pełen smaków, które możesz dowolnie łączyć na swoim talerzu. Brzmi jak kulinarna podróż? Już w środę, 24 czerwca, taką podróż rozpoczniesz w Centrum Korona! Tego dnia otwieramy Asia Mama – nowe miejsce dla wszystkich, którzy lubią kuchnię azjatycką w najlepszym, street foodowym wydaniu. To restauracja w formie bufetu, w której samodzielnie wybierasz składniki i komponujesz swoje danie dokładnie tak, jak lubisz. A jeśli masz ochotę na klasyki przygotowywane na zamówienie, o prawdziwie azjatycki smak zadbają wok masterzy z Tajlandii. Nowy lokal znajdziesz obok KFC.
Z okazji otwarcia zapraszamy też do udziału w konkursie na Facebooku Centrum Korona. Wystarczy napisać w komentarzu, jakie jest Twoje ulubione danie kuchni azjatyckiej i dlaczego. Do wygrania są 4 dania za 1 zł: 2 x zupa Pho i 2 x Pad Thai. Konkurs trwa do 28 czerwca, a wyniki ogłosimy 30 czerwca. Regulamin konkursu dostępny tutaj
Przyjdź, skomponuj swój talerz i poczuj prawdziwy smak Azji w Asia Mama!




Wróć do wydarzeń