28 września 2018 - 13 października 2018

Zgarnij samochód Renault Clio Grandtour Kombi od Centrum Korona

Już w piątek 28 września startuje jesienna loteria w Centrum Korona. W wielkiej zabawie do wygrania samochód Renault Clio Grandtour Kombi oraz 1400 innych nagród! Akcja potrwa do 13 października.

Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy w dniach 28 września – 13 października zrobić zakupy za minimum 100 złotych (w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii handlowej), tego samego dnia okazać paragon/paragony (można sumować max. 2 paragony) w Punkcie Obsługi Loterii i odebrać kupon-zdrapkę od hostessy. Każde wydane 100 złotych to jeden kupon-zdrapka, przy czym na jeden paragon można odebrać maksymalnie pięć kuponów-zdrapek.

Po odebraniu kuponu-zdrapki uczestnik loterii zdrapuje zdrapkę i sprawdza, czy wygrał nagrodę natychmiastową. W puli m.in. karty podarunkowe o wartości 30 złotych, vouchery do restauracji, bawełniane torby na zakupy, parasole czy czekoladki. Jeśli Klient wyraża chęć gry o nagrody główne – samochód Renault Clio Grandtour Kombi oraz karty podarunkowe o wartości 2.000 złotych, 1.000 złotych oraz 500 złotych – musi jeszcze jedynie wypełnić kupon, wrzucić go do specjalnej urny i stawić się osobiście na losowaniu.

Losowanie nagród głównych odbędzie się w sobotę, 13 października, o godzinie 17.00. Obecność na finałowym losowaniu jest obowiązkowa.

„Końcówka września oraz październik z pewnością dla wielu będzie bardzo udany. W naszej jesiennej zabawie uszczęśliwimy ponad 1400 klientów, którzy opuszczą Centrum Korona z nagrodą, a jedna osoba wyjedzie z zakupami nowiutkim samochodem marki Renault Clio Grandtour Combi! Aby powalczyć o wygraną wystarczą zakupy za 100 złotych! Zachęcamy do udziału w loterii i życzymy powodzenia!” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin loterii będzie dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie Organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum Korona.