26 kwietnia 2019 - 28 kwietnia 2019

Wkręć się w nagrody od Centrum Korona

W dniach 26-28 kwietnia w godzinach 10.00-20.00 Centrum Korona organizuje konkurs z nagrodami, który będzie przebiegać w klimacie modnego ostatnio trendu DIY (Zrób to sam). Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych w Centrum Korona i wezmą udział w zabawie wcielając się w rolę majsterkowicza będą mogli otrzymać jedną z prawie 400 nagród.

Co zrobić, aby otrzymać nagrodę? Wystarczy:

  • zrobić zakupy za minimum 50 złotych w Centrum Korona (można łączyć maksymalnie 2 paragony, w tym minimum jeden paragon na kwotę min. 40 złotych za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej),
  • zgłosić się z paragonem/paragonami do Punktu Obsługi Akcji „Wkręć się w nagrody”;
  • wziąć udział w konkursie polegającym na dopasowaniu nakrętki do śruby;
  • po poprawnym wykonaniu zadania konkursowego, odebrać nagrodę – długopis śrubokręt, książkę DIY lub kartę podarunkową o wartości 50 złotych na zakupy w Koronie. Do każdej wygranej torba z logotypem Centrum Korona w prezencie.

Liczba nagród w danym dniu i godzinie trwania akcji jest ograniczona. Dziennie do rozdania jest 120 nagród, a w każdej godzinie trwania zabawy w puli znajduje się 12 nagród.

„Nie lada gratka dla majsterkowiczów oraz miłośników DIY, czyli filozofii ‘Zrób to sam’. Mamy dla Was zakręcony konkurs z nagrodami! Zrób zakupy za minimum 50 złotych w Koronie, poprawnie dopasuj nakrętki do śruby i ciesz się nagrodami” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji oraz siedzibie Organizatora.