5 marca - 6 marca

W Kobietach siła!

Dzień Kobiet wypada dopiero za klika dni, ale my już dziś zachęcamy Was do świętowania! W centrum Korona czeka na Was atrakcyjna promocja oraz wyjątkowa ekspozycja, podczas której przekonacie się, jak wielka siła drzemie w kobietach.

W dniach 5-6 marca z okazji święta wszystkich pań zapraszamy Was na wystawę sylwetek najbardziej inspirujących wrocławianek, wyłonionych przez Wrocławską Radę Kobiet w ramach konkursu „Wrocławianka Roku 2020”. Wśród zaprezentowanych na wystawie sylwetek kobiet znalazła się Wanda Ziembicka-Has, Bożena Ryszawska, Anna Kowalczyk-Derlęga, Justyna Pelc, a także Małgorzata Piszczek. Wszystkie sylwetki prezentowane są wraz z krótkim opisem informującym o historii oraz ważnych osiągnięciach każdej z pań. Wystawę można obejrzeć w godzinach 11:00-19:00.

W dniach wystawy czeka na Was również atrakcyjna promocja! Każda osoba, która zrobi zakupy w Centrum Korona w dniach 5-6 marca za min. 100 zł, będzie mogła odebrać w prezencie zestaw personalizowanych przypinek oraz kartę podarunkową do Centrum o wartości 30 zł! Po zrobieniu zakupów pamiętaj, by zachować dowody zakupu i zgłosić się z nimi do Punktu Obsługi Akcji w celu odebrania nagrody.  Liczba nagród jest ograniczona, a regulamin akcji znajduje się w Punkcie Obsługi Akcji

Zapraszamy!