10 grudnia 2020 - 31 grudnia 2020

Sprawdzony prezent na gwiazdkę

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, szczególnie jeśli są one trafione i nawiązują do naszych zainteresowań. Wybór takiego upominku nie należy jednak do najprostszych. Często nie wiemy co ta osoba lubi, czego potrzebuje albo po prostu nie mamy pomysłu, co kupić. W takich sytuacjach niezawodna jest karta podarunkowa do Centrum Korona!

To sprawdzony i pewny prezent, który uszczęśliwi każdego. W końcu to sam obdarowany zdecyduje o tym, co od nas otrzyma! Wybór jest naprawdę duży. Kartą podarunkową można zapłacić za zakupy we wszystkich sklepach oraz punktach usługowych (akceptujących płatności kartami Mastercard) na terenie Centrum Korona. Suma środków do dyspozycji jest określana w momencie zakupu karty. Można ją zasilić dowolną kwotą od 30 zł do nawet 4 000 zł, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna już po upływie 30 minut i jest ważna aż przez 12 miesięcy od daty zasilenia lub do wyczerpania środków.

Karty podarunkowe można kupić do końca grudnia w Punkcie Informacyjnym Centrum Korona w centralnej części pasażu handlowego pomiędzy salonami Yes i Costa Coffe.

Zapraszamy!