9 czerwca - 12 czerwca

Pyszna promocja!

Tęskniliście za posiłkami w naszych restauracjach? Teraz możecie je zjeść na miejscu i to w bardzo atrakcyjnych cenach!

Już w najbliższą środę w Centrum Korona rusza atrakcyjna promocja, w ramach której będziecie mogli odebrać voucher do naszych restauracji o wartości nawet 20 zł! Jak go odebrać? Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że zrobicie zakupy w sklepach CH Korona za minimum 50 zł (lub min. 100 zł w przypadku hipermarketu) i zgłosicie się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji. W zamian za jeden paragon otrzymacie voucher o wartości 15 zł, a za dwa paragony voucher o wartości aż 20 zł!

W ramach promocji możecie też pomóc potrzebującym, przekazując 5 zł lub więcej ze swojego vouchera na rzecz okolicznych ośrodków pomocy społecznej oraz wrocławskich fundacji. Każdą przekazaną kwotę z voucherów (do maksymalnie 500 zł) dofinansujemy o kolejne 5 zł, a wszystkie uzbierane środki przeznaczymy na zakup ciepłych posiłków dla podopiecznych Fundacji Antoni, Schroniska św. Brata Alberta dla Kobiet i Matek z Dziećmi oraz Misji Dworcowej.

Zabierzcie ze sobą znajomych i odwiedźcie swoje ulubione restauracje! Promocja obowiązuje w godz. 11:00-19:00 i potrwa do 12 czerwca.

Zapraszamy!