26 czerwca - 27 czerwca

Odbierz audiobook za zakupy!

Twoje dziecko uwielbia książki i audiobooki? Chętnie maluje i bierze udział w zabawach artystycznych? Przyjdźcie wspólnie do Centrum Korona i zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy!

 

Już w sobotę ruszamy z atrakcyjna promocją, w ramach której będziecie mogli odebrać audiobook z klasyką literatury dziecięcej, czytany przez znana polską aktorkę telewizyjna i teatralną - Edytę Jungowską. Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy, że zrobisz zakupy w CH KORONA w dniach 26-27 czerwca na kwotę min. 100 zł i zgłosisz się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Akcji. Podana kwota zakupów może być sumą maksymalnie 2 paragonów (w tym 1 paragon na kwotę max. 50 zł z hipermarketu Auchan). W celu odebrania nagrody należy zgłosić się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji w godz. 11:00-19:00.

Dodatkowo w sobotę, 26 czerwca, w Centrum Korona odbędzie się spotkanie autorskie dla dzieci z gościem specjalnym – Edytą Jungowską, która przeczyta fragmenty wybranych książek i pomoże przenieść się najmłodszym do zwariowanego świata bohaterów. Wszystkie dzieci będą mogły też porozmawiać z aktorką, wziąć autograf, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie odbędzie się przy wejściu Piastowskim w godz. 12:00-15:00. Następnego dnia w tych samych godzinach odbędzie się wspólne czytanie książek z animatorem, który zachęci dzieci do wspólne zabawy.

 

Promocji będą również towarzyszyć warsztaty kreatywne dla dzieci. Najmłodsi wykonają wakacyjne przypinki, a także wezmą udział w zajęciach artystycznych malowania piaskiem, cieszących się wśród najmłodszych bardzo dużą popularnością. Wszystkie stworzone podczas warsztatów prace dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu.  

Zapraszamy!