7 listopada 2020 - 29 listopada 2020
Nowe ograniczenia w funkcjonowaniu Centrum Korona
Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 i wynikającym z niego czasowym ograniczeniem handlu w galeriach handlowych, od najbliższej soboty, 7 listopada w Centrum Korona zamknięte zostaną sklepy obuwnicze, odzieżowe i ze sprzętem RTV/AGD, a także kino oraz wyspy handlowe. Otwarte pozostaną wybrane lokale i punkty usługowe oraz następujące sklepy:
- APTEKA DBAM O ZDROWIE
- AUCHAN
- BOBOQ FRESH
- CHARLIE FOOD & FRIENDS
- CUKIERNIA SOWA
- DECATHLON – Punkt Odbioru Paczek
- GRECO
- IN MEDIO
- JEAN LOUIS DAVID
- KANTOR
- KARMELLO
- KFC
- LYNX OPTIQUE
- MARKET UBEZPIECZEŃ
- MC DONALD'S
- MISTER MINIT
- MYJNIA SAMOCHODOWA
- ORANGE
- PIZZA HUT
- PKO BANK POLSKI
- PLAY
- PLUS
- PRALNIA EBS
- PUNKT POCZTOWY
- ROSSMANN
- SEPHORA – Punkt Odbioru Paczek
- SUSHI ROYAL
- ŚWIAT KSIĄŻKI
- T-MOBILE
- VISION EXPRESS
- WOK'N'SPICE
- YVES ROCHER
W związku z wprowadzonymi zmianami godziny funkcjonowania poszczególnych sklepów i punktów usługowych mogą ulec zmianie. Zachęcamy do wcześniejszej weryfikacji telefonicznej czy sklep, do którego planujecie się udać jest otwarty. Numery telefonów do większości lokali znajdują się na stronie www.centrum-korona.pl w zakładce SKLEPY, przy opisie każdego z nich. Przypominamy również, że w godzinach 10:00 - 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65. roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich.
Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust oraz dezynfekcji rąk przed wejściem do każdego sklepu. W zależności od powierzchni, w każdym lokalu obowiązuje także limit osób, o którym poszczególne sklepy informują przed wejściem.
Na terenie Centrum Korona niezmiennie utrzymywane są procedury bieżącej dezynfekcji przestrzeni galerii handlowej, w szczególności części wspólnych, wind oraz wszystkich elementów infrastruktury, takich jak klamki, balustrady, poręcze itp. W tym celu serwis sprzątający wyposażony został w specjalne środki czystości o silniejszym działaniu antybakteryjnym i wirusobójczym.
Lokale znajdujące się na terenie Centrum Handlowego Korona pozostaną zamknięte do 29 listopada. Decyzję o ponownym przywróceniu pełnego działania centrum podejmą odpowiednie władze. O przywróceniu standardowego trybu funkcjonowania poinformujemy w osobnym komunikacie na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.