15 czerwca 2018 - 24 czerwca 2018

Mistrzowska promocja w Centrum Korona

W dniach 15-24 czerwca Centrum Korona organizuje konkurs z piłką nożną w roli głównej. Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych, będą mogli powalczyć o karty podarunkowe i o gadżety piłkarskie. Na uczestników zabawy czeka 2000 nagród.

Mechanizm zabawy „Mistrzowska promocja” jest bardzo prosty:

  • wystarczy w dniach 15-24 czerwca odwiedzić Centrum Korona i zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach, jeśli zakupy za 50 złotych będą dokonane w hipermarkecie Auchan, należy dodatkowo zrobić zakupy na dowolną kwotę w sklepach lub punktach usługowych na terenie Galerii), 
  • tego samego dnia okazać paragon hostessie i zagrać w Knoockera, czyli oddać strzał do interaktywnej bramki celnościowej. 

Im więcej punktów zdobytych, tym bardziej atrakcyjną nagrodę otrzyma uczestnik zabawy. W puli nagród gadżety kibica, w tym m.in. kapelusze, czapki, wuwuzele, piłki czy flagi oraz 100 kart podarunkowych o wartości 50 złotych na zakupy w Centrum Korona.

„Mistrzostwa Świata w Piłkę Nożną w Centrum Korona! Zapraszamy wszystkich klientów do dokonywania zakupów i oddawania celnych strzałów do interaktywnej bramki. Na najlepszych zawodników czekają gadżety piłkarskie!” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin akcji „Mistrzowska promocja” dostępny jest w Punkcie Obsługi Konkursu.