22 marca 2019 - 31 marca 2019

Łap motyle i chwytaj nagrody w wiosennej akcji Centrum Korona

Początek wiosny zbiega się ze startem wiosennej akcji w Centrum Korona, w której na klientów Korony czekają liczne nagrody. W dniach 22-31 marca wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, aby wejść do gry m.in. o kartę podarunkową o wartości 1000 złotych.

Wiosenna zabawa w Centrum Korona ma na celu nagrodzenie klientów regularnie robiących zakupy w centrum. Zasady akcji są niezwykle proste i sprowadzają się do:

  • zrobienia zakupów za minimum 100 złotych (na maksymalnie trzech dowodach zakupu z jednego dnia, w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii);
  • zarejestrowania dowodów zakupu u hostessy w Punkcie Obsługi Akcji;
  • odebrania kuponu konkursowego i prawidłowego wypełnienia go nalepkami zdobytymi za aktywność w postaci złapania w siatkę papierowych motyli w specjalnej komorze. Na karcie konkursowej znajdują się 3 poziomy, gdzie aby osiągnąć pierwszy poziom należy wykleić pola 3 nalepkami, drugi poziom – 6 nalepkami, a trzeci poziom – 9 nalepkami. Za każde prawidłowo zarejestrowane 100 złotych uczestnikowi przysługuje 1 „próba” na wykonanie zadania konkursowego, czyli 3 sekundy. „Próby” sumują się do maksymalnie 15 sekund czasu. Za każde złapane 5 motyli uczestnikowi przysługuje jedna nalepka.

Liczba nagród w konkursie jest ograniczona. Do rozdania jest łącznie blisko 1000 nagród, a:

  • za uzupełnienie poziomu pierwszego nalepkami na karcie konkursowej uczestnik otrzymuje słuchawki lub zestaw podróżniczy;
  • za uzupełnienie poziomu drugiego nalepkami na karcie konkursowej uczestnik otrzymuje power bank lub lampkę LED;
  • za uzupełnienie poziomu trzeciego nalepkami na karcie konkursowej uczestnik otrzymuje głośnik USB lub kartę podarunkową o wartości 30 złotych.

W trakcie trwania konkursu Uczestnik może otrzymać maksymalnie po jednej nagrodzie z każdego poziomu nagród.

Klienci Centrum Korona mogą również powalczyć o kartę podarunkową o wartości 1000 złotych w wiosennej loterii. Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy tylko – po zrobieniu zakupów za minimum 100 złotych – odebrać kupon loteryjny i wypełnić go. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 23 kwietnia 2019. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie lub mailowo.

„Kalendarzowa wiosna już zapukała do drzwi, dlatego chcemy wprowadzić Was w wiosenny nastrój dając możliwość udziału w zabawie pełnej kolorowych motyli skrywających fajne nagrody. Konkurs ‘Łap motyla, chwytaj nagrody’ to nie lada gratka wszystkich, którzy lubią łączyć zakupy w Centrum Korona z wygrywaniem” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.