1 grudnia 2018 - 23 grudnia 2018

Karta podarunkowa Centrum Korona ze świątecznym bonusem

Idealny pomysł na prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy? Karta podarunkowa Centrum Korona! W dniach 1-23 grudnia zasilając kartę podarunkową kwotą minimum 100 lub 150 złotych, otrzymasz w podziękowaniu upominek – dodatkowe doładowanie odpowiednio w wysokości 30 lub 50 złotych.

Karta podarunkowa Centrum Korona to zawsze trafiony prezent, dający wiele możliwości na spełnienie marzeń obdarowanego. Karta podarunkowa Centrum Korona to elektroniczna forma bonu towarowego upoważniająca do dokonywania zakupów w sklepach posiadających terminal płatniczy zlokalizowanych na terenie Centrum Korona.

W dniach 1-23 grudnia Centrum Korona organizuje świąteczną akcję promocyjną z kartą podarunkową w roli głównej. W tych dniach zasilając kartę podarunkową kwotą o wartości minimum 100 lub 150 złotych, klient otrzyma upominek w postaci dodatkowego doładowania w wysokości odpowiednio 30 lub 50 złotych. Pula promocyjnych kart podarunkowych jest ograniczona.

„Karta podarunkowa to idealny pomysł na prezent mikołajkowy czy gwiazdkowy, dzięki któremu każdy znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie Centrum Korona. Teraz zasilając kartę podarunkową można dodatkowo odebrać upominek – extra doładowanie w wysokości 30 lub 50 złotych. Zapraszamy do skorzystania z promocji” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin promocji jest dostępny w Punkcie Informacyjnym. Karta nie jest imienna i może być przekazywana innym osobom. Karta jest ważna 365 dni od momentu doładowania.