21 grudnia 2018 - 23 grudnia 2018

Centrum Korona rozdaje pluszowe misie w świątecznej akcji

Od 1 grudnia w Centrum Korona króluje niezwykła dekoracja świąteczna – choinka wykonana z pluszowych misiów. Już w dniach 21-23 grudnia w godzinach 11.00-19.00 klienci Centrum Korona będą mogli otrzymać w prezencie pluszaka prosto z bożonarodzeniowego drzewka. Aby odebrać jeden z 300 upominków, wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych w Centrum Korona. Akcji będzie towarzyszyć element charytatywny – Centrum Korona przekaże część pluszaków „Fundacji Mam Marzenie”, zajmującej się spełnianiem marzeń dzieci chorych na choroby bezpośrednio zagrażające ich życiu oraz do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Otwocku.

Przez ponad dwa tygodnie klienci Centrum Korona mogą podziwiać niezwykłą choinkę, na której zawieszone są białe pluszowe misie. Wspaniała konstrukcja składająca się z 450 pluszaków stoi w centralnym punkcie Centrum Korona. W dniach 21-23 grudnia 300 pluszowych misiów z tego wyjątkowego drzewka trafi prosto do klientów Centrum Korona. Każdy, kto w dniach 21-23 grudnia zrobi zakupy za minimum 150 złotych (na maksymalnie trzech paragonach, w tym maksimum 50 złotych wydane w hipermarkecie Auchan) ma szansę otrzymać w prezencie misiowy upominek. Pula upominków ograniczona. Każdego dnia trwania akcji do wydania jest określona liczba pluszaków.

„Każdy lubi otrzymywać prezenty, a grudzień sprzyja temu w pełni. Z okazji nadchodzącej Gwiazdki Centrum Korona przygotowało akcję, w której będziemy nagradzać klientów pluszowymi misiami ściąganymi wprost z naszej niezwykłej choinki. Zapraszamy na zakupy i do udziału w świątecznej akcji” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin promocji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.