13 lutego - 15 lutego

Centrum Korona rozdaje bilety do kina na Walentynki

Do kina z miłością! Wszystkich kinomaniaków, zakochanych i nie tylko Centrum Korona zaprasza do udziału w walentynkowej akcji, w której w podziękowaniu za zakup karty podarunkowej o wartości minimum 100 złotych będzie można otrzymać upominek w postaci podwójnego biletu do kina! Akcja trwa w dniach 13-15 lutego w godzinach 12.00-20.00.


Idealny pomysł na prezent walentynkowy? Karta podarunkowa Centrum Korona! To upominek zawsze trafiony w gust obdarowywanej osoby, bo to ona sama decyduje, na co przeznaczy określone środki. Tylko w dniach 13-15 lutego zakupując kartę podarunkową o wartości minimum 100 złotych można otrzymać romantyczny bonus – podwójne wejściówki do kina Cinema City w Centrum Korona! Walentynkowa akcja jest skierowana nie tylko do zakochanych. Z oferty specjalnej może skorzystać każdy, kto chce sprawić przyjemność sobie lub każdej osobie, którą darzy ciepłym uczuciem.


„Walentynki to okazja, aby w szczególny sposób powiedzieć drugiej osobie, że się ją kocha. Można to zrobić na wiele sposobów. Jeden z pomysłów podrzuca Centrum Korona – wręcz ukochanej osobie najbardziej uniwersalny prezent świata, czyli kartę podarunkową Centrum Korona, który tylko teraz możesz zakupić z bonusem – biletami na walentynkowy seans kinowy dla dwóch osób!” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.


Regulamin walentynkowej akcji w Centrum Korona jest dostępny w Punkcie Informacyjnym. Liczba promocyjnych kart podarunkowych oraz upominków w postaci biletów do kina jest ograniczona.
Karta podarunkowa Centrum Korona to elektroniczna forma bonu towarowego upoważniająca do dokonywania zakupów w sklepach posiadających terminal płatniczy zlokalizowanych na terenie Centrum Korona.