27 lipca 2020 - 31 sierpnia 2020

ODKRYJ MARKĘ HUDA BEAUTY - WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH SEPHORA!

„Piękno zmienia sposób w jaki kobiety się postrzegają. Pewna siebie kobieta może zdobyć świat!” Znana na całym świecie influencerka z Dubaju, Huda Kattan, stworzyła w 2013 roku markę Huda Beauty. To, co na początku było pasją, stało się teraz międzynarodowym sukcesem. Huda stawia swoim produktom wysokie wymagania, zawsze dołącza do nich tutoriale, aby przywrócić kobietom ochotę na eksperymentowanie z ich własnym stylem.

Poznaj nowości marki:

MASKARA LEGIT LASHES - dwustronna czarna maskara, dzięki której rzęsy nabiorą ekstremalnej objętości i niezwykłej długości bez obciążenia. Maskara posiada dwie szczoteczki i dwie unikalne formuły: Strona Volume zawiera włókna objętościowe które tworzą niesamowitą objętość, bez efektu ciężkości lub sztywności, Strona Curl & Length: to chwytające woski i włókna, które natychmiastowo wydłużają rzęsy i zakrzywiona szczoteczka - zwiększająca długość, podkreślająca i podkręcająca nawet najdelikatniejsze rzęsy.

GLOW COCO HYDRATING MIST - mgiełka do twarzy, która zawiera mieszankę oleju kokosowego, mleka kokosowego i wody kokosowej. Utrwala makijaż i zapewnia bardzo naturalne wykończenie jednocześnie nawilżając i odświeżając skórę.

DIAMOND BALM - Kojący balsam do ust wzbogacony w diamentowe perełki w proszku i mieszankę emolientów, w tym ekstrakt z masła mango, zmiękcza skór, zagwarantuje delikatną aplikację i zapewnia delikatnie błyszczący efekt.