Druga Książka -50%

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki

Godziny otwarcia ikonka

Pon-Sob 09:00-21:00

Niedz. Handlowa 09:00-21:00

„Baśniowa opowieść” Stephen King
Wszystko zmienia się, kiedy Charlie, już jako 17-latek, poznaje Howarda Bowditcha i jego pieska Radara. Na terenie jego posiadłości Charlie trafia bowiem na zamkniętą szopę, z której zaczynają dochodzić coraz głośniejsze dźwięki, przypominające… głosy z zaświatów. Jakiś czas później odkrywa, że tajemnicza szopa okazuje się portalem do innego wymiaru. Chłopak nie zdaje sobie sprawy, jak poważne konsekwencje będzie mieć zdobycie przez siebie wiedzy na temat skrywanego portalu. Czy uda mu się ocalić każdy ze światów przed złem i niebezpieczeństwem?
 „Baśniową opowieść” kupicie w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki. Salon znajduje się przy strefie gastro.


„Hex” Thomas Olde Heuvelt
Miasteczko Black Spring w malowniczej dolinie rzeki Hudson mogłoby być nie lada atrakcją turystyczną, gdyby nie to, że nocami nawiedza je upiorne widmo. To wiedźma Black Rock, siedemnastowieczne truchło kobiety, której oczy i usta zaszyto. Ślepa i niema wałęsa się po ulicach, wchodzi do wybranych domów. Tam staje przy dziecięcych łóżkach, pogrążona w czuwaniu aż do samego rana. Wszyscy wiedzą, że jeśli wiedźma kiedykolwiek otworzy oczy, konsekwencje będą straszliwe.
Salon Księgarń Świat Książki znajduje się przy strefie gastro. „Hex” bierze udział w promocji „druga książka -50%”.


„Sabat czarownic” Graham Masterton
Londyn, rok 1758. Beatrice Scarlet, córka aptekarza, jest przełożoną w przytułku dla upadłych kobiet imienia Świętej Marii Magdaleny. Praca sprawia jej przyjemność, ma poczucie misji, ale też nawiązuje silną więź z podopiecznymi.
Przytułek wspiera bogaty kupiec, handlarz tytoniem, który oferuje dziewczętom stabilną pracę, by pomóc w ich moralnej i społecznej rehabilitacji. Lecz gdy siedem młodych kobiet wysłanych do jego fabryki przepada bez wieści, Beatrice wie już, że dzieje się coś niedobrego.
„Sabat czarownic” kupicie w Księgarni Świat Książki. Ten tytuł dostępny jest w promocji „druga książka -50%”. Salon znajduje się przy strefie gastro.


„Johnny. Powieść o księdzu Janie Kaczkowskim” Maciej Kraszewski
Porywająca i wzruszająca opowieść o dwóch facetach z zupełnie różnych światów i o spotkaniu, które jednemu z nich ocaliło życie. Prawdziwa historia przyjaźni księdza Jana Kaczkowskiego, łamiącego stereotypy charyzmatycznego duchownego, i Patryka Galewskiego, recydywisty, a dziś szefa kuchni, chwyta za serce i inspiruje.
Po książkę zapraszamy do Księgarni Świat Książki przy strefie gastro.

„Afganistan na kołach” Naval
Cudowne wschody słońca i duszący pustynny pył. Mozaika kultur, brutalna codzienność wojny i walka o… no właśnie, o co lub o kogo GROM walczył w Afganistanie?
GROM w Afganistanie funkcjonuje jako samodzielny Task Force w kanadyjskiej strefie odpowiedzialności w prowincji Kandahar. Surowy afgański klimat jest tak samo nieprzewidywalnym i groźnym przeciwnikiem jak pozostawione przez Rosjan miny.
Humvee to dla żołnierzy GROM-u domy na kołach, które stają się oazą bezpieczeństwa podczas wyczerpujących kilkudniowych patroli.

Po książkę zapraszamy do Księgarni Świat Książki  przy strefie gastro. „Afganistan na kołach” bierze udział w promocji „druga książka -50%”.

„Echo” Natasza Socha i „Rozgrywka” Magda Stachula
Dwa kryminały dwóch polskich autorek – dwa morderstwa i przynajmniej tyle samo zagadek.
Przy zakupie „Echa” i „Rozgrywki” w Księgarni Świat Książki (przy strefie gastro), jedna z nich będzie kosztowała tylko połowę ceny. Znajdziecie je w promocji „druga książka -50%”.


„Zew Kalahari” Delia Owens, Mark James Owens
Na dotąd niepoznanym terenie, gdzie w promieniu setek kilometrów nie ma dróg, cywilizacji, a nawet ludzi i wody, Owensowie zaczynają badania zwierząt, które nigdy wcześniej nie widziały człowieka. To opowieść o życiu pełnym przygód wśród lwów, hien brunatnych, szakali, żyraf i wielu innych stworzeń, które stały się im bliskie, przejmująca relacja z ich walki z niebezpieczeństwami życia na jednym z ostatnich nieskalanych cywilizacją miejsc na ziemi.
„Zew Kalahari” oraz „Gdzie śpiewają raki” kupicie w Księgarni Świat Książki przy strefie gastro w promocji „druga książka -50%”.

-50% na drugą książkę
Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki przy strefie gastro. Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!