Kontakt

Dyrekcja Centrum Handlowego Korona

ul. Krzywoustego 126

51-421 Wrocław

tel. (71) 350 13 00

e-mail:

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Dorota Manicka

Valkea Media

Tel. 509 910 556

e-mail:

 WYNAJEM LOKALI:

Centrum Korona oferuje wynajem powierzchni handlowych. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani długoterminowym wynajmem powierzchni handlowej i lokali gastronomicznych prosimy o kontakt:

Marta Grabska

Retail Leasing Manager

e-mail:
 

WYNAJEM STOISK I POWIERZCHNI HANDLOWYCH:

Krótkoterminowym wynajmem powierzchni handlowych pod stoiska zajmuje się Dyrekcja Centrum:

tel: 71 350 13 00

e-mail:

 

Uprzejmie informujemy, że kontaktując się z nami mailowo (podając m.in. swoje imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu) wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych celem udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie czy złożoną prośbę dotycząca centrum handlowego Korona.

Administratorem danych osobowych na terenie centrum handlowego jest CH Wrocław Sp. z o.o. ("Centrum"). Dane osobowe w zakresie wizerunku osoby odwiedzającej Centrum będą przetwarzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Centrum i identyfikacji przez odpowiednie służby osób potencjalnie łamiących prawo. Dane osobowe mogą być ujawnione wyłącznie pracownikom lub współpracownikom Centrum, jak też podmiotom świadczącym usługi na rzecz Centrum [w tym zarządcy Apsys Polska S.A., zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe zawarte na nagraniach monitoringu wizyjnego będą przechowywane przez okres 1 miesiąca.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Centrum nie jest w stanie zidentyfikować osób, których wizerunki zostały zapisane w nagraniach monitoringu i realizacja ich praw może nastąpić dopiero po dostarczeniu dodatkowych informacji pozwalających je zidentyfikować. W przypadku, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa, posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.