1 grudnia 2017 - 23 grudnia 2017

Centrum Korona ze świąteczną akcją promocyjną

Szukasz pomysłu na prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy? Podaruj swoim bliskim kartę podarunkową Centrum Korona! W dniach 1-23 grudnia przy zasileniu karty za min. 100 złotych, klienci Korony otrzymają dodatkowe 30 złotych w prezencie.

Czym jest karta podarunkowa Centrum Korona? To nic innego jak najbardziej uniwersalny prezent na świecie. Można go wręczyć bliskim z okazji urodzin, ślubu czy zbliżających się Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. To upominek zawsze trafiony w gust obdarowywanej osoby, bo to ona sama decyduje, na co przeznaczy określone środki. Karta daje możliwość nieograniczonego wyboru i upoważnia do dokonania zakupów w sklepach i punktach usługowych posiadających terminal, zlokalizowanych w Centrum Korona. Można ją zasilić na dowolną kwotę z przedziału od 30 do 4000 złotych w Punkcie Informacyjnym Centrum Korona.

Zasilając kartę podarunkową kwotą wartości minimum 100 złotych w dniach 1-23 grudnia, klient otrzyma upominek w postaci dodatkowych 30 złotych. Pula kart promocyjnych jest ograniczona.

„Grudzień to czas wręczania prezentów, dlatego także my będziemy obdarowywać klientów upominkami w podziękowaniu za zasilenie karty podarunkowej Centrum Korona. Teraz kupując kartę podarunkową za minimum 100 złotych można otrzymać dodatkowe 30 złotych na zakupy. To zawsze trafiony prezent, który jest ważny 365 dni od momentu doładowania i można go zrealizować w sklepach naszego Centrum posiadających terminal” – mówi Izabela Turkiewicz, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin promocji jest dostępny w Punkcie Informacyjnym.

related